Ekoen logo
decoration-lines

Naładuj swoje baterie

scroll down icon
ev-station

Stacja EV

cafe-bistro

Cafe

vip-zone

Strefa relaksu

Kawa, świeży sok, coś na ząb?

Podczas gdy Twoje auto się ładuje, wstąp do naszego cafe i naładuj swoje baterie. Stworzyliśmy to miejsce, abyś mógł odpocząć i poczuć prawdziwy komfort w podróży. Napij się wyśmienitej kawy, zjedz pyszny lunch lub kanapkę. A może masz ochotę na świeżo wyciskany sok albo znakomite smoothie? Skorzystaj z bogatej oferty od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30 – 18:30. A dzięki specjalnemu ekranowi, który zainstalowaliśmy w lokalu możesz śledzić proces ładowania i spokojnie cieszyć się chwilą relaksu.

Strefa relaksu

Dla użytkowników EV 24h

Chcielibyśmy aby kierowcy samochodów elektrycznych czuli się u nas jak w domu. Dlatego też przygotowaliśmy dla nich specjalną strefę relaksu. Ładując baterię na Ekoenie otrzymasz specjalny kod, za pomocą którego 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę dostaniesz się do pomieszczenia VIP. Przygotowaliśmy tam wygodne fotele, na których możesz odpocząć, telewizor, a także wodę i kawę, której możesz się napić zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Usiądź, zrelaksuj się i ugaś pragnienie. Wygodnie poczekaj, aż Twoje auto naładuje baterię.

Regionalne, czyli pyszne

Stawiamy na jakość, dlatego staramy się używać jak najwięcej doskonałych, regionalnych produktów. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami, zjesz u nas kanapki zrobione ze świeżego, chrupiącego pieczywa i wypijesz sok z jabłek rosnących nieopodal Zielonej Góry. Znamy pochodzenie oferowanych przez nas produktów i gwarantujemy, że nie wyjdziesz od nas głodny.

Ekoen = Ekocafe

Szacunek dla środowiska naturalnego wpisuje się w naszą misję. Dlatego tam gdzie to możliwe staramy się stosować opakowania, produkty i praktyki przyjazne środowisku. Poszukujemy cały czas rozwiązań, które pozwolą pozostawiać jak najmniejszy ślad na środowisku. Dania oraz napoje na wynos serwujemy w opakowaniach biodegradowalnych. Jak soki lub woda mineralna to tylko w szklanych butelkach. Na Ekoenie nie znajdziesz słomki, no chyba, że z trzciny!