Ekoen logo

Ekoen - stacja przyszłości

Stacja paliw alternatywnych Ekoen to nowa jakość w branży e-mobility. Kolejny krok do przodu i początek nowej ery na rynku elektromobilności. Długo wyczekiwany projekt w branży pojazdów EV, który jest jednocześnie powrotem do korzeni jego twórców. Dziesięć lat temu Ekoenergetyka-Polska zaczynała swoją wielką przygodę koncentrując się właśnie na samochodach elektrycznych. Dlaczego Ekoen jest wyjątkowy?

Przede wszystkim Ekoen jest miejscem stworzonym wyłącznie dla użytkowników samochodów elektrycznych. Koniec z blokowanymi przez pojazdy spalinowe stanowiskami do ładowania. Pięć ultraszybkich ładowarek umożliwia skrócenie czasu zasilania baterii do minimum. To daje możliwość rozwoju realnej elektromobilności. Kierowcy zyskują miejsce, gdzie mogą bez problemu naładować auto. Podróżowanie pojazdem EV musi oznaczać wolność i wygodę.

Dużą zaletą stacji Ekoen jest prosty sposób płatności za ładowanie. Podjeżdżasz, podłączasz, ładujesz i…płacisz. Bez aplikacji, bez abonamentów, bez rejestracji. Wystarczy dowolna karta płatnicza lub gotówka. Takie rozwiązanie zdecydowanie wpływa na komfort podróżowania.

Ładowanie pojazdu elektrycznego wiąże się z czasem. Na stacji Ekoen zadbaliśmy o to byś miło i przyjemnie spędził kilka minut przerwy w podróży. Od 6:30 do 21:00 zjesz wyśmienity posiłek oraz napijesz się aromatycznej kawy w naszym bistro. Ponadto stworzyliśmy specjalną strefę relaksu dla kierowców, którzy ładują u nas samochody. Za pomocą specjalnego kodu, który otrzymasz podłączając auto do ładowarki, wejdziesz do strefy relaksu. Wygodny fotel, ulubiona gazeta i coś do picia uprzyjemnią chwilę odpoczynku w podróży.

Wiele stanowisk, szybkie ładowanie, łatwa płatność i bogata oferta gastronomiczna sprawiają, że Ekoen to nowy standard podróży. To rozwiązanie, które przyczyni się do popularyzacji zeroemisyjnych samochodów. To wszystko sprawia, że Ekoen to przyszłość elektromobilności.