Ekoen logo

Otwarcie stacji Ekoen

6 lutego została uruchomiona pierwsza stacja paliw alternatywnych Ekoen! Stanowiska ładowania wyłącznie dla aut elektrycznych, bistro z wyśmienitymi przekąskami oraz specjalna strefa relaksu dla użytkowników EV. Ekoen od jutra będzie dostępny dla każdego 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu!

Gdzie jesteśmy?

Stację paliw alternatywnych Ekoen uruchomiliśmy w Zielonej Górze, w strefie przemysłowo-technologicznej. To doskonała lokalizacja, gdyż znajduje się nieopodal trasy S3 i jednocześnie blisko centrum Zielonej Góry. Doskonale sprawdzi się jako miejsce ładowania zarówno dla kierowców samochodów elektrycznych z Zielonej Góry, jak również dla tych, którzy są w dłuższej podróży i potrzebują szybkiego ładowania. Ponadto jest to doskonałe miejsce spotkań dla pracowników strefy. Od rana do wieczora można napić się kawy oraz zjeść lunch. Z pewnością brakowało w okolicy takiego miejsca.

Co oferujemy oprócz stacji ładowania?

Ekoen oprócz usługi szybkiego ładowania samochodów elektrycznych oferuje bogate i pyszne menu, a także strefę relaksu. W naszym bistro codziennie od 6:30 do 21:00 możesz naładować swoje baterie. Każdego dnia oferujemy wyśmienity lunch. Ponadto możesz zjeść kanapkę lub ugasić pragnienie. Staramy się oferować lokalne produkty, a na wynos zabierzesz je w opakowaniach biodegradowalnych.

Zielona Góra i co dalej?

Stacja paliw alternatywnych Ekoen, którą otworzyliśmy 6. lutego w Zielonej Górze to pierwszy, ale z pewnością nie ostatni punkt na mapie. W dużych miastach w Polsce planujemy tworzenie kolejnych lokalizacji. Sieć nowoczesnych punktów ładowania przeznaczonych wyłącznie dla kierowców samochodów elektrycznych zdecydowanie wpłynie na komfort podróżowania pojazdami EV.