Ekoen logo
decoration-lines

Gotowi
na przyszłość

scroll down icon

Nasza misja?

Chcemy dokonać zmiany transportu na nowoczesny i przyjazny środowisku. Chcemy aby każdy mógł swobodnie, szybko i komfortowo podróżować pojazdami zeroemisyjnymi.

Aby stało się to możliwe budujemy sieć stacji ładowania o ogromnej mocy, dzięki której już nic nie będzie zakłócać Ci przyjemności podróżowania. Nieważne czy jedziesz samochodem, czy motocyklem, jazda musi dawać Ci radość, wolność i pewność dotarcia do celu.

Chcemy żeby za 20 lat pojazdy zeroemisyjne były powszechne na ulicach miast i żeby nasze stacje zasilały pojazdy w każdym mieście na świecie.

eko-en-logo

Ekoen to przyszłość

Stacja Ekoen to ucieleśnienie tego czym powinna być stacja przyszłości. Dzięki dużej mocy ładowania Ekoen jest w stanie sprostać oczekiwaniom użytkowników, którzy chcą podróżować szybko i nie czekać godzinami na ładowanie. Duża liczba stanowisk sprawia, że wiele pojazdów może ładować się jednocześnie i kierowcy nie muszą się obawiać o dostępność ładowarki. Prosta i szybka płatność kartą płatniczą daje możliwość korzystania ze stacji osobom, które nie posiadają aplikacji, abonamentu, czy specjalnej karty zbliżeniowej i są akurat przejazdem.

Każdy kto przyjeżdża na Ekoen może mieć pewność, że będzie mógł bez przeszkód naładować swój pojazd. Nasza stacja to nie tylko miejsce ładowania pojazdu, ale także miejsce, w którym możesz zatrzymać się, odpocząć i naładować swoje baterie. Ekoen jest pierwszą stacją ładowania pojazdów elektrycznych w Europie z ekocafe i strefą relaksu. Chcemy rozszerzać sieć stacji Ekoen, bo wierzymy, że tylko takie podejście w pełni zaspokoi potrzeby użytkowników i pozwoli rozwijać transport zeroemisyjny.