EKOEN

Założyciel
Bartosz Kubik

Współzałożyciel i Prezes Zarządu firmy Ekoenergetyka-Polska S.A.

globalnego producenta infrastruktury szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych, którego produkty są obecne w 26 krajach, w tym w większości europejskich stolic. Ekspert i pasjonat elektromobilności, wizjoner, mentor i utytułowany przedsiębiorca z branży nowych technologii. Kreator idei biznesowych, produktów i usług, które wyprzedzają swoje czasy i rynek. Świetnie przygotowany na dynamiczny rozwój sektora innowacyjnego, stawia na tworzenie technologii i produktów, które staną się przyszłością globalnej codzienności.

Ekoen Bartosz Kubik

EKOEN

Pionierski HUB Zielona Góra
Nasz pionierski HUB Ekoen Zielona Góra to nie tylko punkty ładowania.

To miejsce, w którym znajdziesz chwilę na odpoczynek przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty. Twój pojazd? Możesz obserwować status ładowania na jednym z ekranów wewnątrz stacji. Masz dłuższą chwilę? Sprawdź nasze pyszne menu.

Ekoen Zielona Góra

EKOEN

Partnerstwo technologiczne
Nasz partner technologiczny - Ekoenergetyka-Polska S.A.

Globalna firma technologiczna specjalizująca się w projektowaniu i produkcji infrastruktury szybkiego ładowania dla autobusów elektrycznych, eTrucków i samochodów osobowych.

Obecna na rynku od ponad 12 lat. Dostarcza światowej klasy technologię szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych do ponad 150 miast w 30 krajach, w tym do większości europejskich stolic m.in. Berlina, Madrytu, Paryża, Warszawy.

Ekoen.pl