Dni Otwarte Ekoen

Charge&Go: dni otwarte na najnowszym hubie Ekoen przy lotnisku Chopina.

Odkryj wyjątkowe ładowanie na hubie Ekoen Chopin: dni Otwarte!
Zapraszamy Cię na Dni Otwarte na naszym najnowszym hubie Ekoen, zlokalizowanym przy lotnisku Chopina. Zapisz sobie daty od 29 stycznia do 4 lutego i koniecznie odwiedź nasz hub, aby doświadczyć nowej jakości szybkiego ładowania w promocyjnej cenie 1,59 zł!

Podczas Dni Otwartych będziesz miał okazję porozmawiać z załogą Ekoen, podzielić się wrażeniami z ładowania, zobaczyć jego statystyki, a także napić się kawy i otrzymać upominek.


Dlaczego huby Ekoen są wyjątkowe?

Filozofia Ekoen kładzie nacisk na to, aby ładowanie pojazdów elektrycznych było równie intuicyjne i komfortowe, jak tradycyjne tankowanie paliwa. Naszym celem jest zapewnienie, aby czas spędzony na ładowaniu mógł być wykorzystany przez kierowców w sposób jak najbardziej korzystny dla nich samych, czy to na chwilę odpoczynku czy efektywną pracę.

Dlatego na każdym z hubów Ekoen operator nie ogranicza się jedynie do czterech stanowisk ładowania o mocy 350 kW każde. Ekoen oferuje kompleksową obsługę kierowcy, która obejmuje dostęp do toalety, ergonomicznego miejsca pracy, możliwość spożycia posiłku, a w przyszłości – do kompresora, dystrybutora płynu do spryskiwania szyb, a nawet do siłowni pod chmurką. Naszym priorytetem jest stworzenie atmosfery, w której wszyscy kierowcy czują się komfortowo i zrelaksowani podczas procesu ładowania. Chcemy dostarczyć kompleksową obsługę, jaką zasługują wszyscy użytkownicy naszych hubów.

Hub Ekoen przy lotnisku Chopina w liczbach

Oto kilka liczb:
🔌 1 stacja ładowania z 4 stanowiskami po 350 kW
🚗 100 km zasięgu nawet w 2 minuty
🏠 64 m² powierzchni przykrytej dachem
⚡ 1500 metrów bieżących przewodów
🚚 ładowarki o wadze 4 500 kg i stacja transformatorowa 9 000 kg
🏗️ 18 ciężarówek piasku, co daje prawie 300 metrów sześciennych
🌐 400 metrów kwadratowych geokraty

Zobacz, jak te liczby przekładają się na szybkie ładowanie Twojego elektryka!
Zaznacz sobie daty: 29 stycznia – 2 lutego, kiedy odbywać się będą Dni Otwarte na hubie Ekoen przy lotnisku Chopina.
Nie przegap okazji, aby doświadczyć szybkiego i przyjemnego ładowania na najnowszym hubie Ekoen! Charge & Go!