EV Experience – Największy Elektromobilny Piknik Motoryzacyjny w Polsce

25-26 maja, na Torze Modlin, odbył się największy elektromobilny piknik motoryzacyjny w Polsce – EV Experience. Ekoen na swoim stoisku przygotował specjalną  strefę ładowania, zapewniając energię dla testowanych pojazdów elektrycznych oraz aut uczestników. Nasi pracownicy realizowali proces ładowania oraz opowiadali o ofercie Ekoen, w tym m.in. usłudze door-to-door.

Podczas dwóch dni wydarzenia w strefie ładowania obsłużyliśmy około 50 pojazdów, a to nie wszystko -bo ładowarki pracowały całą dobę.

Był to weekend pełen emocji. Uczestnicy mieli do dyspozycji 7 torów, na których mogli testować ponad 100 różnych modeli pojazdów elektrycznych. Wydarzenie przyciągnęło około 3000 osób zainteresowanych elektromobilnością. W strefie wystawców znalazło się około 50 firm obecnych na rynku polskim, związanych z elektromobilnością , w tym również Ekoenergetyka. Kolejną grupę wystawców stanowili dealerzy oraz producenci samochodów elektrycznych.

EV Experience to istotne wydarzenie również dla przedsiębiorców  oraz przedstawicieli flot, którzy z wielkim zainteresowaniem odwiedzali nasze stoisko.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Naszą misją w Ekoen jest sprawić, aby ładowanie było proste i dostępne dla każdego kierowcy elektryka. Dlatego Ekoen oferuje 50 punktów ładowania DC w 15 lokalizacjach, zapewniając łączną moc ponad 8 MW! I na tym nie zamierzamy się zatrzymywać. Kolejne lokalizacje już wkrótce!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!