Ekoen Slomczyn

Fleet Electric Day 2022

Dziękujemy Magazynowi Fleet za zaproszenie i współpracę przy największej edycji testu samochodów elektrycznych Fleet Electric Day.

Impreza zorganizowana na Autodromie Słomczyn oznaczała dla nas setki ciekawych rozmów oraz wiele nowych kontaktów biznesowych. W tegorocznej edycji #FleetElectricDay wzięło udział ponad 600 osób z branży flotowej. Frekwencja udowodniła, że popyt na samochody zero- i niskoemisyjne jest olbrzymi zarówno wśród firm prywatnych, jak i wśród samorządów.

Zaprezentowaliśmy naszą wizję hubu przyszłości oraz odbyliśmy dziesiątki rozmów przy kawie z przedstawicielami branży #fleetmanagement i uczestnikami wydarzenia.

Cieszymy się z tak pozytywnego odbioru koncepcji ultraszybkiego hubu ładowania Ekoen. Już niedługo będziemy mogli pochwalić się gdzie powstanie kolejny z nich.

Dziękujemy naszym partnerom – Ekoenergetyka-Polska oraz Polskiej Izbie Rozwoju Elektromobilności (PIRE), razem rozwijamy elektromobilność !

Hyundai AUTO GT oraz Kia Polska – dziękujemy za udostępnienie wspaniałych aut elektrycznych

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję przetestować na torze oraz drogach publicznych dziesiątki modeli elektrycznych samochodów osobowych a także kilka ciężarowych od Scania Polska

Redakcja Magazynu Fleet przygotowała dla Państwa fotorelację:

GALERIA: https://www.facebook.com/media/set?vanity=MagazynFLEET…

RELACJA: https://fleet.com.pl/…/relacja-z-fleet-electric-day-2022

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Zespół Ekoen
Stoisko Ekoen podczas Fleet Electric Day 2022
Stoisko Ekoen podczas Fleet Electric Day 2022