Premierowe wdrożenie Plug&Charge podczas KNM!

Premierowe wdrożenie Plug&Charge na Scenie Głównej podczas Kongresu Nowej Mobilności!

Z radością ogłaszamy, że jako pierwszy polski operator wprowadzamy system Plug&Charge (PnC) – rozwiązanie, które sprawia, że ładowanie samochodów elektrycznych staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ten standard dxzięki integracji operatorów stacji ładowania, dostawców usług i producentów samochodów, gwarantuje użytkownikom absolutną wygodę i bezpieczeństwo. Wystarczy jedynie włożyć wtyczkę ładowarki do samochodu, a reszta dzieje się automatycznie.

Ekoen jest pierwszym polskim operatorem, który umożliwia ładowanie pojazdów elektrycznych w standardzie Plug&Charge na swoich ultraszybkich hubach. Do końca bieżącego roku planujemy uruchomić łącznie 7 hubów o łącznej mocy blisko 10 MW i wszystkie będą obsługiwać ten standard.

Wprowadzenie Plug&Charge otwiera nowe perspektywy dla elektromobilności i sprawia, że słowa Arthura C. Clarke’a – „Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nieodróżnialna od magii” – nabierają jeszcze większego znaczenia.

Dziękujemy firmie Ford Polska za udostępnienie pięknego żółtego Mustanga, czyli auta, które obsługuje standard PnC dla celów demonstracji.

Czy jesteście gotowi na tę rewolucję w ładowaniu? My na pewno tak!